2019 vasario 9-10 d.

Kelionė: „BUMBINAM“ Į STINTAPŪKĮ!!!
Kelionės data:  2019 m.vasario 9 -10 d.
Kelionės kaina:  70 Eur

2019 metų vasario mėnesio antrąjį savaitgalį Neringos kurortas kviečia susipažinti su žiemiškomis Kuršių nerijos žvejų tradicijomis ir gyvenimo būdu. Poledinės baidomosios žvejybos – bumbinimo garsai skambės vasario 8 -10 -ąją vyksiančios „Stintapūkio“ šventės metu, kurioje žūklavimo įgūdžius žvejai galės pasitikrinti vyksiančiose poledinės žūklės varžybose, naujos patirties pasisemti – stebint šimtus metų menantį žvejybos būdą – bumbinimą. Nenorintys iki žvejybos pėsti eiti, bus vežami ledrogėmis. Žinias apie pamario kraštą bus galima pagilinti meninių bei edukacinių užsiėmimų metu.“Stintapūkio“ šventės organizatoriai žada, kad visus atvykusius šiomis dienomis Nida džiugins įvairiausiomis pramogomis ir varžybomis, tradicinėmis magaryčiomis žvejams ir svečiams, žvejiškomis melodijomis, neprailgstančiomis lauktuvių žvalgytuvėmis, o visoje Kuršių Nerijoje nosis jums kutens patiekalai iš šviežiais agurkais kvepiančių stintų!
Kviečiame keliauti, kartu su mumis, į šią unikalią žiemišką kelionę, kurioje ne tik linksmai sudalyvausite kasmetinėje Neringos Stintapūkio šventėje, bet ir susipažinsite su Kuršių Nerijos įdomiomis vietovėmis, iš vietinio gido išgirsite istorijų, legendų. Sekančią dieną turiningai leisime Klaipėdos mieste, sužinosime daug įdomių faktų bei aplankysime „Laikrodžių muziejų“.
O kad savaitgalis baigtųsi ne tik linksmai, bet ir sočiai, po visų ekskursijų turėsite galimybę apsipirkti pas vietinį žveją šviežiai rūkytos žuvies! Pirštelius laižysitės ir magaryčių gausit!

1 diena (šeštadienis): Kaunas – Neringa (~300 km)
Kelionė iki Klaipėdos perkėlos, kurios metu išgirsite pasakojimų apie pravažiuojamas vietoves ir gyvenvietes, sužinosite daugiau apie patį Stintapūkį, stintas ir lietuvių tradicijas atkeliavusias iš praeities. Kelionė vyks automagistrale Kaunas – Klaipėda iki perkėlos. Nuo perkėlos pasitiks vietinis gidas, kuris mus supažindins su ypatingomis Kuršių Nerijos vietomis ir papasakos daugiau įdomių faktų apie jas. Ekskursija po Kuršių Neriją. Po pietų laiką leisime Nidoje - šventėje „Stintapūkis 2019". Vakare vyksime į Klaipėdą. Laisvas laikas ir nakvynė Klaipėdos viešbutyje.
2 diena (sekmadienis): Klaipėda – Kaunas (~230 km)
Pusryčiai. Ekskursija po Klaipėdos centrą su vietiniu gidu. Apsilankymas „Laikrodžių muziejuje“ (2 eur). Apsipirkimas pas vietinį žveją šviežiai rūkytos žuvies. Kelionė namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
-kelionė turistinės klasės autobusu,
-kelionės vadovo paslaugos,
-gido paslaugos Kuršių Nerijos ir Klaipėdos ekskursijų metu,
-ekskursinė programa,  
-viena nakvynė IIΙ* klasės viešbutyje su pusryčiais Klaipėdoje,
-kelionės dokumentų sutvarkymas,
-degalų mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
-medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
-lankomi mokami (*) objektai ekskursinių programų metu. Asmeniui turėti apie 10.00 EUR,
-lankymąsis Stintapūkio šventėje ir visos su šia švente susijusios išlaidos (edukacinės programos, varžybos, lauktuvės, sniego rogės ir kt.) ,
-asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos kelionės metu.

Pastabos:
-išvykimas iš Kauno,
-ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
-kelionės vadovas ekskursijų mokamuose lankytinuose objektuose, bažnyčiose ir kt. muziejuose neveda,
-kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims
 

Norite užsisakyti kelionę ar gauti išsamesnės informacijos susisiekite su mumis:
mob. +370 698 71808, +370 600 27067
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.