Gran Kanarija – tai „mažasis kontinentas“, kuriame telpa smėlio paplūdimiai ir dykumą primenančios kopos, tropiniai miškai ir pušynai, lygumos, kanjonai ir kalnai.

Viešbučių greita paieška>>

Automobilių nuomos greita paieška>>

Gran Kanarijoje daug žalumos, egzotinių augalų ir kaktusų. Visa pietinė pakrantė yra apaugusi kaktusais bei sausą klimatą mėgstančiais augalais, šiaurinėje dalyje vyrauja tropikų augalija. Centrinė dalis – senų užgesusių ugnikalnių krateriai ir pušynų miškai. Vakarinėje salos dalyje – neįveikiamos uolos ir mažai apgyvendinta teritorija. Palijus – labai daug įspūdingai atrodančių krioklių, kai uolos nusidažo įvairiomis spalvomis.

Visa sala – tai nesibaigiantys didesni ar mažesni tarpekliai. Šiaurinis greitkelis turi aukštus ir vingiuotus tiltus, nutiestus per tarpeklius. Šiaurėje – urbanizuota teritorija.
Žiemą čia niekada nebūna žemiau +20 C. Vietiniai teigia, kad dėl palankaus vėjo Gran Kanarijoje buriuoti galima kasdien.

43 procentai salos teritorijos paskelbtos saugomomis gamtinėmis zonomis, čia įkurti net 8 draustiniai.

Čia galima mėgautis paplūdimiais, susipažinti su salos istorija ir architektūra, aplankyti gretimas salas, leisti laiką pramogų parkuose, užsiimti patinkančiu sportu, grožio ir sveikatos procedūromis talasoterapijos centruose, mėgautis naktiniu gyvenimu, fiestomis, vietine virtuve.