7/14 dienų kelionė

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Dominikos Respubliką !
Skrydžiai : nuo 2021.10.30 iki 2021.12.18
Skrydžio trukmė : ~ 11 val.  - TIESIOGINIS skrydis  Luke Air oro linijų ilgųjų nuotolių lėktuvu Airbus A330


Oro uostai : Vilnius (VNO) - Punta Cana (PUJ) - Vilnius (VNO)
Poilsio trukmė: 7 arba 14 nakvynių viešbučiuose
Viza/Turistinė kortelė  įskaičiuota į kainą


Rojus žemėje, smulkaus smėlio paplūdimiai su kokosų palmėmis ir smargdine jūra. Salos centras kalnuotas ir apaugęs atogrąžų miškais, pakrantėje – paplūdimiai smėlėti, besitęsiantys kilometrus. Krantas nuplautas labai šiltu, išskirtinai turkio spalvos jūros vandeniu, padengtas didžiuliais kokoso medžiais, kurie auga tiesiai iš smėlio, suteikia malonų atspalvį ir egzotiškumo nuostabiems saulėlydžiams. Tarp 10 gražiausių pasaulio paplūdimių yra Bavaro paplūdimys, esantis rytinėje Punta Cana pakrantėje. Tingios dienos ir kupinos linksmybių naktys, egzotiški gėrimai bei sultingi vaisiai – visą tai apima nepamirštamų Karibų atostogų pasiūlymas.

Poilsis 2 regionuose, kurie garsėja moderniais, puikiai įrengtų viešbučių tinklais, siūlantys pasaulinio lygio „viskas įskaičiuota” formulę: Punta Cana – rytinė Dominikos Respublikos dalis su bene geriausiais Karibų jūros paplūdimiais, palmėmis bei ramiu vandenynu ir La Romana – prie Karibų jūros, pietrytinėje salos dalyje.

Paplūdimyje: rytinėje pakrantėje, Punta Cana rajone: Bavaro paplūdimys – 10 gražiausių pasaulio paplūdimių sąraše, minkštas smėlis ir kokoso palmės; Arena Garda ir Uvero Alto – smėlėti, platūs paplūdimiai; La Romana rajone: Bayahibe – smėlėtas paplūdimys, apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatu, Santana – platus, padengtas lengvu smėliu.

Aktyviems svečiams: burlenčių sportas, jėgos aitvarų sportas, buriavimas parasparniais, baidarės, vandens slidės, nardymas, golfas.

Išmėginkite: merengue paplūdimyje, jodinėjimą žirgais po garsiuoju El Limon kriokliu, pasivaikščiojimą El Conde gatve, kruizą atogrąžų Jumos upe, nuotrauką su spalvinga papūga, gėrimą kokose.

Virtuvė: gardūs jautienos kepsniai, pasakiškos jūros gėrybės: vėžiai, milžiniškos krevetės, šviežia žuvis, išskirtinis romas ir mamajuana – butelis pilnas lazdelių, žievės gabalėlių ir šaknų, užpiltų vynu, romu, medumi ir kitais ingredientais.

Apsipirkimas: kava, kakava, romas, mamajuana, cigarai, kompaktiniai diskai su merengue muzika, sraigių kremas – visas šias vietines gerybes galėsite įsigyti viešbučio parduotuvėse, Karibų turguje arba garsiojoje El Conde gatvėje Santo Dominge.

Aplankykite: Santo Domingą su nuostabiu senamiesčiu, Altos de Chavon – kolonijinį miestą iš koralų, Saonos salas Karibų jūros paplūdimyje ir turkio spalvos jūrą, “Piscina Natural” natūralų baseiną Karibų jūroje, laukinį Samanos pusiasalį, mangrovių mišką Los Haitises parke.

 PAŽINTINĖ KELIONĖ  - Karibų Nuotykiai, Dominikos Respublika

Datos : Renkamos grupės:

2021.11.06; 2021.11.13;  2021.11.20;  2021.11.27;  2021.12.04; 2021.12.11; 

Kaina nuo 1549 Eur/asm.

2021.11.06
1549 EUR/asm.* (7 n. pažintinė programa)
tik 1939 EUR/asm.* (už 14 n. - 7 n. pažintinė prog. ir 7 n. poilsio 5* viešbutyje)
* Privalomi mokėjimai vietoje už įėjimų bilietus ir vietinius gidus: apie 80 USD1. DIENA. SANTO DOMINGAS (maršrutas: apie 180 km)

Kelionės dalyviai atvyksta į oro uostą. Tiesioginis skrydis į Punta Caną. Susitikimas oro uoste. Pervežimas į Santo Domingą, apgyvendinimas, laisvas laikas (priklausomai nuo skrydžių laikų). Vakarienė, nakvynė.
2. DIENA. SANTO DOMINGAS.
Pusryčiai. SANTO DOMINGO, salos sostinės, įkurtos 1496 m. lankymas. Pasivaikščiojimas: senamiestis, katedra, Calle Las Damas gatvė – seniausia Naujojo Pasaulio gatvė, Ozamo tvirtovė, įėjimas į Nacionalinį panteoną ir Alcazar de Colon – Diego Kolumbo rūmus. Pietūs. Apsilankymas Faro a Colon mauzoliejuje, kur amžinojo poilsio atgulė Naujojo pasaulio atradėjas Kristupas Kolumbas. Senamiestis įtrauktas į UNESCO sąrašą. Dienos pabaigoje apsilankymas Gintaro muziejuje. Vakare papildomai (už papildomą mokestį vietoje): karštų karibų ritmų bei šokių pasirodymų kupinas vakaras. Pasirodymų metu švediškas stalas. Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas, nakvynė.
3. DIENA. TRES OJOS – SALTO DE JIMENOA (maršrutas: apie 160 km).
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas TRES OJOS – paslaptingi uolų urvai su trimis požeminiais ežerais. Čia buvo filmuojamos filmo „Juros periodo parkas“ scenos. Važiuosite per didžiulius Santo Domingo žemės ūkio paskirties laukus.Sustojimas prie vietinės parduotuvės, kur galima nusipirkti šviežius vaisius ir daržoves užaugintas vietinėse laukuose. Kelionė link SALTO DE JIMENOA. Pervežimas iš autobusų stovėjimo aikštelės prie „Baiguate“ ūkio į krioklius visureigiais arba norintiems - žirgais. Laisvas laikas nuotraukoms. Pasivaikščiojimas edukaciniu taku, parodančiu Dominikos Respublikos gamtos įvairovę. Grįžimas į ūkį, pietūs. Pervežimas į viešbutį Jarabacoa rajone. Apgyvendinimas, nakvynė.
4. DIENA. SANTO CERRO – SANTIAGO DE LOS CABALLEROS – PUERTO PLATA (maršrutas: apie 130 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į SANTO CERRO. Pasivaikščiojimas į kalną, kur buvo pirmasis krikščionių kryžius Naujajame pasaulyje, kurį tenai pastatė Kristupas Kolumbas. Santo Cerro taip pat yra garsaus mūšio tarp konkistadorų ir Taino indėnų vieta. Pervežimas į SANTIAGO DE LOS CABALLEROS, antrą pagal dydį Dominikos Respublikos miestą. Pasivaikščiojimas mieste ir apsilankymas cigarų fabrike. Kelionė į PUERTO PLATA, pagrindinį “gintarinės pakrantės” miestą. Keltuvas į Isabel de Torres, Puerto Plata orientyro, viršūnę. Apsilankymas centrinėje senamiesčio aikštėje. Pervežimas į viešbutį Puerto Plata rajone. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
5. DIENA. LA ISABELA – DAMAJAGUA
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui paplūdimyje bei maudynėms arba dalyvavimui vienoje iš papildomai pasirenkamų ekskursijų (už papildomą mokestį vietoje): 1. La Isabela ir Damajagua kriokliai: kelionė į LA ISABELA - pirmąjį Amerikoje miestą, kurį įkūrė Kristupas Kolumbas. Apsilankymas Nacionaliniame istoriniame parke, kuriame rekonstruota pirmoji kolonijinė gyvenvietė ir Kristupo Kolumbo namai. Laisvas laikas. Pervežimas į DAMAJAGUA krioklius.Tai natūralių tvenkinių, kanjonų ir vandens kaskadų kompleksas, kurį gamtos jėgos iškalė kalkakmenio uolienose. Laisvas laikas maudynėms krištolo skaidrumo, gaivinančiame vandenyje. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė. 2. Off-road keturračiais: kelios valandos kelio cukranendrių laukais, kalnais, upėmis. Emocijos, vėjas plaukuose ir nuostabūs vaizdai garantuoti! Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas deginimuisi. Vakarienė ir nakvynė..
6. DIENA. LAGŪNA GRI GRI – SAMANOS PUSIASALIS – PLAYA GRANDE (maršrutas: apie 200 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į GRI GRI LAGŪNĄ. Kelionė laivu nuostabiu mangrovių mišku, kuriame gyvena dešimtys paukščių rūšių. Pervežimas į SAMANOS pusiasalį, kurio atogrąžų augmenija ir rojaus paplūdimiai yra viena gražiausių vietų pasaulyje. Laisvas laikas deginimuisi PLAYA GRANDE. Pervežimas į viešbutį Samanos rajone. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė.
7. DIENA. CAYO LEVANTADO – LOS HAITISŲ NACIONALINIS PARKAS (maršrutas: apie 100 km ir apie 10 km laivu)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į prieplauką, po to kruizas į CAYO LEVANTADO salą. Šitas rojaus kampelis užburia nuostabiu paplūdimiu ir nepakartojama atostogų atmosfera. Nuo sausio iki kovo galėsite pamatyti kuprotuosius banginius, kurie atplaukia į įlanką poravimosi sezonui. Kelionė LOS HAITISŲ NACIONALINIAME PARKE. Pervežimas į viešbutį Boca Chica rajone. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
8. DIENA. HIGUEY – ALTOS DE CHAVON (maršrutas: apie 90 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į HIGUEY, svarbų kultūros ir religijos centrą saloje, kur 1992 metais Jonas Paulius II aplankė baziliką. Po to aplankysite ALTOS DE CHAVON - žavų miestelį, pastatytą iš koralų pagal Viduržemio jūros kaimo pavyzdį prie tarpeklio palei Chavon upę. Čia gyvena menininkai iš viso pasaulio, ieškantys įkvėpimo savo darbams. Pervežimas į oro uostą. Išvykimas į Lietuvą. Asmenims, kurie pratęsia savo viešnagę: pervežimas į pasirinktą viešbutį.

PASLAUGOS:

7 nakvynės *** / **** viešbučiuose kelionės metu; dviviečiai numeriai su vonios kambariais • maitinimas: 7 pusryčiai, 2 pietūs, 5 vakarienės • skrydis • pervežimas autobusu• 1 turistinė kortelė • vietinio atstovo paslaugos
PASTABOS:
    Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai: apie 80 USD, arbatpinigiai: apie 5 USD / asm. / d.
    Papildomi (neprivalomi mokesčiai): šokių pasirodymai su vakariene: apie 50 USD; La Isabela ir Damajagua kriokliai: apie 95 USD / asm.; Off-road keturračiais: apie 85 USD / 2 asm. keturračiais, apie 140 USD / 4 asm.

 

Svarbu:

 ·    Vykstant į šią kelionę reikalingas ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas;
 ·    Vykstant į kelionę būtina turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę Europos sveikatos draudimo kortelė negalioja;

Jei turite daugiau klausimų kreipkitės mob.: +370 600 27067 arba el.paštu.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.