Galimos trukmės 4/7/11/14 n.
Skrydžiai: nuo 2022.05.05 iki 2022.10.20

Skrydžiai: nuo 2022.05.05 iki 2022.10.20

Tiesioginis reisas iš Kauno

Į pasiūlymų paketą yra įskaičiuota:
- aviabilietai reguliariais aviakompanijos Ryanair skrydžiais iš Kauno į Neapolį,
- nemokama registracija (check-in) į skrydį,
- registruotas bagažas (20 kg.) ir rankinis bagažas (5 kg.),
- pervežimai saloje bei keltas į Iskijos salą,
- apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimo tipu
- kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas telefonu lietuvių kalba, visą parą (24/7)

Iskija – itališkos atostogos Žaliojoje saloje
Pušynai, vynuogynai, citrusinių vaisių ir kaštonų giraitės daro Iskiją Žaliąja sala. Nuostabus Viduržemio jūros klimatas, įvairi pakrantė su nuostabiais paplūdimiais ir stačiomis uolomis, peizažai su baltais namais ir visur matoma žydra jūra jau seniai džiugina turistus iš viso pasaulio. Iskija yra Kaprio kaimynė ir didžiausia Neapolio įlankos sala, maždaug 45 km². Ji yra nutolusi tik 10 kilometrų nuo žemyno ir 40 kilometrų nuo Neapolio. Salos vizitinė kortelė – dažnai fotografuojama didinga Aragono pilis (Castello Aragonese) Ischia Ponte, esanti salelėje, sujungtoje su žemynu Ponte Aragonese tiltu.

Paplūdimiai ir karštosios versmės
Iskija nuo seniausių laikų garsėja savo turtingais gamtos ištekliais: mineraliniais vandenimis ir karštosiomis versmėmis, kurių saloje yra per 100! Įžymūs kurortai, tokie kaip: Santo Angelo, Forio, Lacco Ameno, leidžia ne tik mėgautis saule ir jūra, bet taip pat siūlo didelį profilaktikos bei gydomųjų procedūrų pasirinkimą naudojant terminį vandenį. Garsiausias natūralus SPA Italijoje yra Ischia Porto miestelis, kuriame karštomis versmėmis galėsite mėgautis ... ugnikalnio krateryje. Iskija tai taip pat puikus pasirinkimas poilsio paplūdimyje mėgėjams. Žinomas ir populiarus smėlio paplūdimys yra netoli Forio, verta nuvykti į ilgą Maronti paplūdimį netoli Barano arba Fungo prie Lacco Ameno, kurio simbolis – grybą primenantis uolienų darinys.

Forio – seniausias salos miestas
Į seniausią salos miestelį – Forio – verta nukeliauti ne tik poilsiui paplūdimyje. Mieste, kuriame gausu žavių siaurų gatvelių, taip pat rasite Giardini La Mortella, garsiuosius sodus su nuostabiais Viduržemio jūros ir subtropiniais augalais bei Punta Soccorso, tipiško Viduržemio jūros stiliaus bažnyčią, iš kurios galėsite grožėtis nepakartojamais saulėlydžiais.

Triušiena ir „Limoncello“
Daugelyje restoranų ir tavernų galėsite mėgautis tradiciniais vietiniais patiekalais ir vietiniais vynais. Ypatingą dėmesį atkreipkite į coniglio all'ischitana, t. y. Iskijos triušieną, taip pat mozzarella di bufala, pagamintą iš buivolių pieno. Desertui būtinai užsisakykite migdolinį-šokoladinį pyragą be miltų – torta caprese ir stiklinę citrininio Limoncello.
 


 

Svarbu:

 ·    Vykstant į šią kelionę reikalingas ne trumpiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba       tapatybės kortelė ;
 ·    Vykstant į kelionę būtina turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę negalioja Europos sveikatos draudimo kortelė.

Jei turite daugiau klausimų kreipkitės mob.: +370 600 27067 arba el.paštu.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.