Galimos trukmės 7/14 n.
Skrydžiai: nuo 2022.04.15 iki 2022.10.21

Skrydžiai: nuo 2022.04.15 iki 2022.10.21

Tiesioginis reisas iš Kauno

Į paketą yra įskaičiuota:
- aviabilietai reguliariais aviakompanijos Ryanair skrydžiais iš Kauno į Malagą,
- nemokama registracija (check-in) į skrydį daromą mūsų rezervacijų skyriaus;
- registruotas bagažas (20 kg.) ir rankinis bagažas (5 kg.),
- pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas,
- apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje,
- kelionių eksperto nuotolinis klientų konsultavimas telefonu lietuvių kalba, visą parą (24/7)

Saulės pakrantė išsidėsčiusi pietinėje Andalūzijos pakrantėje turistams siūlo viską, kas dažniausiai asocijuojasi su Ispanija. Juos pritraukia puikūs visame pasaulyje žinomi maurų kultūros paminklai, kurių pagrindiniai centrai buvo Kordoba, Sevilija ir Granada.

Čia yra gražių architektūros paminklų, kurių tobuliausias pavyzdys tai Alhambros rūmai Granadoje. Andalūzijoje taip pat yra gražus, unikalus kraštovaizdis, paliekantis didelį įspūdį spalvų turtingumu ir architektūros pritaikymu prie gamtos sąlygų, pvz. Pueblos Blancos arba balti kaimai. Provincija taip pat gali pasigirti aukščiausia Ispanijos kalnų grandine Siera Nevada. Žiemos mėnesiais per vieną dieną galite slidinėti ant snieguotų viršukalnių, tada nuvykti į pakrantę ir maudytis 20 °C jūroje. Nuostabus klimatas, kuriam būdingos 325 saulėtos dienos per metus ir vidutinė 25 °C temperatūra, yra palankus poilsiui ir vandens sportui. Išskirtiniai žymiausi turistiniai pakrantės kurortai yra: Marbelja, Benalmadena, Toremolinosas ir Fuengirola. Kosta del Solyje yra daugiau nei 30 golfo aikštynų, laikomų geriausiais Europoje. Neįtikėtina turistų traukos vieta taip pat yra netoliese esantis Gibraltaras, esantis vos per žingsnį nuo Maroko, Afrikos „vestibiulio”. Andalūzijoje galite rasti visko, kas geriausia ir įdomiausia Ispanijoje. Čia gimė flamenkas, susiformavo liaudies žaidimų ir švenčių tradicija ir netgi korida. Andalūzai mėgsta linksmintis, lankytis kasmetinėse fiestose, ferijose ir romerijose. Atostogos Kosta del Solyje – tai nepamirštamas didingos istorijos, kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių, gražių, saulėtų paplūdimių ir puikių pramogų bei karštų ispaniškų ritmų derinys.

Costa Tropical yra greta Kosta del Solio pakrantės, driekiasi apie 103 km ilgio link Almerijos ir yra viena mažiausiai išsivysčiusių Ispanijos pakrančių. Regionas garsėja tropinių vaisių, tokių kaip mangai, avokadai, bananai, papajos ir datulės, auginimu. Čia vyrauja išskirtinai švelnus subkontinentinis klimatas, o vidutinė metinė temperatūra siekia beveik 20 °C. Ši unikali vieta garantuoja saulę vidutiniškai 320 dienų per metus. Taigi iš čia yra dar arčiau snieguotų Siera Nevados viršūnių, kurios didingai kyla virš pakrantės. Per vieną dieną galite slidinėti ir atsipalaiduoti paplūdimyje. Populiariausi miesteliai regione yra: Granada – provincijos sostinė, Almunekaras – populiariausias Costa Tropical kurortas su istorine arabų pilimi Castillo de San Miguel, Motrilis – didžiausias Costa Tropical miestas su uostu, cukranendrių muziejus, ispanų barai, restoranai ir gražūs paplūdimiai. Regiono traukos objektas yra vietinis delikatesas iš cukranendrių – romas palido.

Svarbu:

 ·    Vykstant į šią kelionę reikalingas ne trumpiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba       tapatybės kortelė ;
 ·    Vykstant į kelionę būtina turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę negalioja Europos sveikatos draudimo kortelė.

Jei turite daugiau klausimų kreipkitės mob.: +370 600 27067 arba el.paštu.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.