15 dienų kelionė. 

Vilnius - Hanojus - Sapa - Halongo įlanka - Hošiminas - Fanthietas - Hošiminas - Vilnius. 

Nepamirštama kelionė po Vietnamą

1 diena.

Skrydis iš Vilniaus į Vietnamą, Hanojų.

2 diena. Hanojus (Gidas)

Ryte atvykstate į tarptautinį Noi Bai oro uostą, iš kur važiuosite į viešbutį. Po trumpo atokvėpio viešbutyje pažintis su Vietnamo sostine, jos praeitimi ir dabarties aktualijomis. Pasivaikščiosite po Hanojų, aplankydami vieną didžiausių Hanojaus muziejų – Etnologijos muziejų; savitos architektūros Literatūros šventyklą – Vietnamo pirmąjį universitetą, pastatytą XI a. Ir veikusį nuo 1076 iki 1775 metų, ruošusį valdovo rūmams biurokratus ir valdininkus bei teikųsį išsilavinimą aukštuomenės atžaloms. Pietūs ( savarankiškai). Vakarienė vietos restorane. Nakvynė viešbutyje Hanojuje. 

3 diena . Hanojus – Sapa (Gidas)

Ekskursijo po Hanojų tęsinys : po pusryčių aplankysite Ho Chi Minh memorialinį kompleksą, įskaitant Ho Chi Minh mauzoliejų ( jei atviras). Taip pat pamatysite jo rezidenciją, kur kartais apsistodavo nuo 1958 iki 1969 metų.
Aplankysite Ho Chi Minh muziejų, o vėliau „Vienos pagalvės“ pagodą. Laisvas laikas pietums.Vėliau pasigrožėsite Hoan Kiem („Sugrąžinto kardo“) ežeru, esančiu pačioje miesto širdyje. Karališkuoju tiltu nueisite į ežero viduryje iškilusią salą, kur iš arti galėsite apžiūrėti Ngoc Son šventyklą. Joje dar ir šiandien yra garbinamas 1288 m. Mongolus įveikęs nacionalinis didvyris Tran Hung Dao.Vėliau pasivaikščiosite po senamiestį – XIII amžių menančias 36 gatveles, kurias kadaise buvo pasidalinusios 36 amatininkų gildijos, čia vyko chaotišks prekybinis ir kultūrinis Hanojaus gyvenimas.Vakare turėsite nepakartojąmą progą išvysti tradicinio meno „Water puppet“ spektaklį. Tai tik šiaurės Vietnamui būdingas teatralizuotas lėlių spektaklis virš vandens, kuriame lėlės šoka, pasakoja šalies legendas, vaidina bulių kautynių, medžioklės scenas, spalvingai ir žaismingai perteikia Vietnamo istorinius momentus.Vakarienė restorane.Laisvas laikas pirkiniams ir Hanojaus vakarinio gyvenimo stebėjimui. Vėlai vakare pervežimas į traukinių stotį, kelionė į Lao Cai. Nakvynė traukinyje. (Minkšti gultai, keturvietės kondicionuojamos kupe).

4 diena. Šiaurės Vietnamo tautinių mažumų regionas. Lao Kai – Coc Ly Turgus - Sapa (Gidas)

Anksti ryte atvyksite į Lao Kai – pasienio miestą su Kinija. Po pusryčių restorane, automobiliais važiuosite į Coc Ly turgų, kuris vyksta tik antradieniais – tai unikali proga pamatyti H'mong and Dzao mažumų gyventojus, pasipuošusius savo spalvingais tautiniais kostiumais . Šioje vietoje turėsite galimybę pabendrauti, sužinoti apie jų kultūrą, įsigyti rankų darbo gaminių. Vakare turėsite laisvo laiko aplankyti Sapa miestą ir dešimties vietinių tautinių mažumų turgų.
Vakarienė vietos restorane. Nakvynė Sapa viešbutyje. 

5 diena. Sapa – Hanojus (Gidas)

Po pusryčių išvykstame į apie 4 val. trukmės žygį pėstute. Pakeliui grožėsitės Sapa slėnio augmenija ir nuostabiais kalvų, pereinančių į kalnus vaizdais. Prieš daugiau nei 100 metų prancūzai įžengę į šį slėnį buvo pakerėti jo grožiu ir pavadino jį „Tonkino alpėmis“. Leisdamiesi ryžių terasomis aplankysite Lao Chai ir Ta Van kaimus, kuriuose gyvena Juodieji Hmong. Čia galėsite pamatyti, kaip iš kanapių pluošto audžia ir augaliniais dažais spalvina tautinius rūbus. Savo kelionę po slėnį pabaigsite Ta Van kaime, kuriame gyvena spalvingais drabužiais ir papročiais išsiskiriantys kitos Dzay tautelės žmonės. Tai viena mažiausių ir archajiškiausių – tik 38 tūkst. žmonių turinti Vietnamo tautelių.Pietūs pakeliui užeigėleje arba svečiuose kaimelio šeimoje. Programa gali būti koreguojama , jeigu smarkiai lyja.
Po pietų, grįžtame į viešbutį poilsiui prieš kelionę į Lao Cai traukinių stotį. Vakarienė vietos restorane. Kelionė ir nakvynė traukiniu.

6 diena. Hanojus – Halongo įlanka (Gidas)

Anksti ryte atvykstate į Hanojų. Po pusryčių restorane, važiuojate Raudonosios upės žaliuojančia delta iki Halongo uosto (apie 3 val.). Čia jūsų lauks laivas ir prasidės kelionė po įspūdingą, į UNESCO paveldą įtrauktą Halongo įlanką - vieną nuostabiausių gamtos stebuklų Vietname.Pasak vietnamiečių legendos, ji atsirado, kai į jūrą besileidžianti drakonė suskaldė klintinį krantą į tūkstančius salelių. Smaragdiniame vandenyje stūkso apie tris tūkstančius kalkakmenio uolų, primenančių įvairias gyvūnų ar mitinių būtybių figūras. Esant galimybei aplankysite stalaktitų, stalagmintų grotus ir žvejų kaimelį ant vandens, kur iš arčiau susipažinsite su vietos žvejų gyvenimu ir kasdienybe. Jūros gėrybių pietūs laive. (Plaukiojimas apie 4 val.) Grįžtant turėsite galimybę pamatyti du nuostabius grotus - Rojaus Rūmai ir Dau Go, taip pat GaChoi („Kovojančio gaidžio“) salelę. Pakeliui į Hanojų sustosite kaimelyje, kur gaminami keramikos dirbiniai. Vakarienė vietos restorane . Nakvynė viešbutyje. 

7 diena. Hanojus – Hoa Lu (Nin Binas) (Gidas)

Pusryčiai. Išvyksite į Hoa Lu (Nin Binas) miestą, kelionė apie 2 val. Tai miestas, žinomas kaip Vietnamo senovės sostinė. Įspūdinga diena, 2 val. plaukimas rankų darbo bambukinėmis valtelėmis Tam Coc upeliu, galėsite pasigrožėti ryžių laukų ir tolumoje kylančių kalnų vaizdais. Po pietų trumpa 4 km kelionė autobusu į Hoa Lu, prieš vienuolika amžių buvusią Vietnamo sostinę. Čia apžiūrėsite dvi šventyklas, skirtas karaliams Dinh ir Le, X a. įkūrusiems sostinę. Vakare grįšite į Hanojų, vakarienė vietos restorane. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Hanojus - Hošiminas - Mitas (Gidas)

Pusryčiai viešbutyje, vykstate į Noi Bai oro uostą, skrydis į Hošiminą (Saigonas) Tan Son Nhat oro uostą. Kelionė autobusu į Mitą (apie 2 val.), Tien Giang provincijos sostinę, Mekongo upės deltos salos uostą. Pakeliui sustosite pasigrožėti Ving Trang Pagoda. Laiveliu vyksite į salą, aplankysite vaisių sodus ir paragausite tropinių vaisių. Laisvas laikas pietums. Vėliau kelionė atgal į Hošiminą. Vakarienė vietos restorane. Nakvynė viešbutyje. 

9 diena. Hošiminas - Mui Ne (Fanthietas) (Gidas)

Po pusryčių apžvalginė ekskursija po Saigoną, dar vadinamą Tolimųjų Rytų perlu. Aplankysite Istorijos muziejų, Thong Nhat Konferencijų rūmus (buvusius Nepriklausomybės rūmus),Vinh Nghiem Pagoda. Galėsite nusifotografuoti garsiosiose turistinėse vietose- Rotušės, Didžiojo teatro, gotikinio stiliaus Notre Dame Katedros- prancūzų kolonijinės valdžios simobolio, vieno pagrindinių kirkščionybės centrų Vietname- taip pat prie Centrinio pašto, pasivakščioti Ben Thanh turguje ir stebėti Saigono verdantį gyvenimą. Pavakaryje išvyksite link Mui Ne pakrantės, Fanthieto kurortą, esantį prie Pietų Kinijos jūros. Tai žavingas žvejų miestelis su savita dvasia ir autentiška virtuve, garsėjančia tradiciniais žuvų patiekalais. Vakarienė vietos restorane. Nakvynė pajūrio viešbutyje.

10,11,12,13 diena. Mui Ne (Fanthietas)

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui. Pasimėgaukite jūra, pasilepinkite saule nuostabioje Mui Ne pakrantėje.
Krištolo skaidrumo jūra ir baltas paplūdimio smėlis. Tai banglentininkų ir vandens malonumų mėgėjų rojus. Netoliese yra Mui Ne kopos- ypatingo grožio gamtos kūrinys, užburiantis spalvų ryškumu ir kontrastais. Vakarienė ir nakvynė kurorto viešbutyje

14 diena. Mui Ne paplūdimys (Fanthietas) - Hošiminas 

Pusryčiai viešbutyje, iki pietų laisvas laikas. Iš viešbučio išsiregistravimas 12:00 val. Laisvas laikas. Pavakaryje išvykstate į Hošiminą. Vakarienė vietos restorane. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje, Hošimine.

15 diena. Hošiminas  – išvykimas

Pusryčiai viešbutyje. Išvykstate į Tan Son Nhat oro uostą, registracija skrydžiui. Grįžimas į Vilnių.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Gidai rusų arba anglų kalba
• Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje su pusryčiais
• 2 pietūs, 13 vakarienių
• Pervežimai ir transportas pagal programą
• Įėjimo mokesčiai pagal programą
• Plaukiojimas laiveliais Ha Long & Mekong Delta
• VAT (Value Added Tax)
• Traukinio bilietai HN-SP-HN (King Express Train - soft sleeper/04 pax /01 cabin)

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Tarptautinio skrydžio bilietai ir mokesčiai 
• Viza ir vizos mokesčiai
• Medicininių išlaidų draudimas užsienyje
• Maitinimas ir gėrimai neįtraukti į programą
• Asmeninės išlaidos
• Arbatpinigiai (privalomi)
• Vietinis skrydis už papildomą mokestį (Hanojus - Hošiminas: nuo 155 EUR/žmogui (Kaina gali keistis)) 

 

=> Viza reikalinga keliaujant į Vietnamą:
Reikalingi dokumentai:
. pasas, galiojantis mažiausiai 6 mėn. po vizos galiojimo pabaigos
. lėktuvo bilietų rezervacijos kopija.
    - už vizos įklijavimą mokama oro uoste (~40 EUR)

 

Svarbu:

 ·    Vykstant į šią kelionę reikalingas ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas 
 ·    Kelionės organizatorius pasilieka keisti kelionės maršrutą ar jo eiliškumą;
 ·    Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
 ·    Pasikeitus skrydžių, keltų, traukinių ir kitų paslaugų tvarkaraščiams bei kainoms, pakitus valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis.     
 ·    Skrydžių bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami;
 ·    Rekomenduojamų lankytinų objektų bei pramogų kiekis, kainos ir lankymo tvarka gali keistis;
 ·    Nurodytų grupinių pervežimų trukmė dėl nenumatytų oro sąlygų ar kelių būklės gali keistis;
 ·    Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje www.ulac.lt/keliautojams.
 ·    LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau, kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Atsiminkite, kad remiantis nauja Europos sąjungos direktyva, joks asmens dokumentas negalioja ilgiau nei 10 metų po išdavimo datos.

 

Miestas

3 žvaigždutės

4 žvaigždutės

Hanojus

Adamas hanoi viešbutis

http://www.adamashanoihotel.com/

Flower Garden viešbutis

http://www.flowergardenhotel.com.vn/?Lang=EN

Hošiminas

Le Duy viešbutis

http://leduyhotel.vn/

Palace Saigon viešbutis

http://www.palacesaigon.com/

Sapa

Holiday Sapa viešbutis

http://holidaysapa.com/

Chau Long viešbutis

http://www.chaulonghotel.com/

Fanthietas

Tien Dat viešbutis

https://tiendatresort.com.vn/vi/

Pandanus viešbutis

http://www.pandanusresort.com/en-US

 

Norėdami įsigyti kelionę kreipkitės mob.: +370 600 27067 arba el.paštu.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.