Kelto bilieto užklausa >>>>

Keltų linija Klaipėda–Rostokas- Klaipėda jungia Lietuvą su Vokietija.

„TT-LINE“ KELTAI Į Vokietiją

Vokietija garsėja vaizdinga gamta, įspūdinga architektūra, itin gardžiu maistu ir gėrimais, aukštu technologiniu lygiu, inovacijomis ir išvystyta infrastruktūra, leidžiančia patogiai keliauti tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. „TT-Line“ keltai iš Klaipėdos į Rostoką per Treleborgą suteikia galimybę lengvai ir greitai pasiekti didžiausią Vokietijos Meklenburgo–Pomeranijos žemės miestą Rostoką.

Rostokas yra vienas iš šešių didžiausių Vokietijos miestų, viso pasaulio turistus viliojantis nedideliu, bet itin dailiu senamiesčiu ir Warnemünde paplūdimiu. Jau XIV amžiuje Rostokas buvo vienas svarbiausių uostų, traukęs keliautojų dėmesį. Išskirtinė miesto atmosfera, šimtmečius skaičiuojantis kultūros paveldas, vietinės parduotuvės ir restoranai šiandien vilioja miesto turizmo mėgėjus. Mėgaukitės maloniu laisvalaikiu ir susipažinkite su išskirtine miesto architektūra: seniausiu Šiaurės Europos universitetu, didingais istoriniais pastatais, bažnyčiomis, vienuolynais ir muziejais! Uostas garsėja ir mažomis parduotuvėmis, jaukiomis užeigomis bei teatrais. Čia vyksta daugybę įvairių renginių vietiniams gyventojams ir miesto svečiams.

Keltai į Rostoką – puiki galimybė susipažinti su miestu ir maloniai praleisti laiką su šeima ar draugais. Nors kelionė nėra trumpa, tačiau jos metu galėsite pailsėti patogiose „TT-Line“ kajutėse, apsipirkti kelto parduotuvėse, pasimėgauti banguojančios jūros vaizdais, paragauti gardaus maisto ir mėgautis kitais kelionės į Vokietiją privalumais. Keltas į Rostoką yra patogus sprendimas ir tais atvejais, kai norite aplankyti kitus Vokietijos miestus. Rostoko uostas užtikrina puikų susisiekimą su Berlynu, Hamburgu ir kitais didžiaisiais miestais, autobusų ir traukinių stotimis bei oro uostais.

Keltų į Vokietiją kainos ir kelionių datos 2021 m.:

Maršrutas: Klaipėda–Rostokas

Kelionės datos: Nuo 2021-01-02 iki 2021-12-31

Bilietas 1 asmeniui į vieną pusę: Nuo 89 € (1 asmuo ir automobilis / kemperis (iki 6 m ilgio))
Bilietas 1 asmeniui į abi puses: Nuo 178 € (1 asmuo ir automobilis / kemperis (iki 6 m ilgio))
Bilietai 2 asmenims į vieną pusę: Nuo 381 € (Ne daugiau kaip 2 asmenys ir automobilis / kemperis (iki 6 m ilgio) 1 kajutė)
Bilietai 4 asmenims į vieną pusę: Nuo 364 €  (Ne daugiau kaip 4 asmenys ir automobilis / kemperis (iki 6 m ilgio) 1 kajutė)

Keltai iš Lietuvos į Vokietiją – kelionės informacija:

Kelionės datos: nuo 2021-01-01 iki 2021-12-31
Kelionė Klaipėda–Treleborgas–Rostokas / Travemiundė–Treleborgas–Klaipėda komforto klasės keltais „Tom Sawyer“ / „Huckleberry Finn“ arba „Robin Hood“.
Bilieto kaina nurodyta vienam asmeniui be 3 EUR aplinkosaugos mokesčio. Į kainą įskaičiuotas automobilis/kemperis iki 6 m ilgio. Papildomo keleivio kaina – 5 EUR.
Priemoka už viršytą automobilio ilgį – 10 € už metrą.
Galima rezervuoti „Flex“ arba „Smart“ tipo bilietus, kuriems taikomos atitinkamos tarifų sąlygos.
Kviečiame pasinaudoti specialiomis atgalinio bilieto nuolaidomis ir vienu metu rezervuoti bilietus į abi puses (taikomos „Smart“ tarifo sąlygos).
Daugiau nei 1 keleivis? Užsisakykite kelionės bilietus 2 ar 4 keleiviams + automobilis + kajutė ypatingomis kainomis ir sutaupykite (taikomos „Smart“ tarifo sąlygos)!
 Keltų bilietai į Vokietiją rezervuojami, jei yra laisvų vietų. Nuolaida suteikiama, jei bilietui į abi puses taikomas tas pats tarifas.
 Apmokėjimas atliekamas rezervacijos metu.

Dėmesio:
   - Tikslesnės išvykimo datos ir laiko teirautis agentūroje.
   - Maršruto operatorius pasilieka teisę keisti tvarkaraštį.

Kelto bilieto užklausa >>>>

Norėdami užsisakyti kelto bilietą ar gauti išsamesnės informacijos susisiekite su mumis:
Mob. +370 600 27067
el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.