Kelto bilieto užklausa >>>>

Keltų linija Klaipėda–Treleborgas- Klaipėda jungia Lietuvą su Švedija.

„TT-LINE“ KELTAI Į ŠVEDIJĄ

Galvojate apie patogią ir ramią kelionę iš Lietuvos į Švediją? Norite pailsėti šeimyninėje atmosferoje, mėgautis pramogomis ir nesukti galvos dėl transporto spūsčių? Tuomet „TT-Line" keltai į Švediją yra tai, ko ieškote! Nuolatiniai reisai iš Klaipėdos į Treleborgo uostą leis mėgautis jaukia kelione, kurios metu galėsite atsipalaiduoti, pamiršti kasdienius rūpesčius ir grožėtis Baltijos jūros vaizdais. Norite perkelti transporto priemonę ar keliauti su augintiniu? Tai taip pat ne problema – „TT-Line" pasiūlys patogius ir praktiškus sprendimus individualiems Jūsų poreikiams!

Privati laivybos grupė „TT-Line" daugiau nei 50 metų siūlo greitą, saugų ir nebrangų susisiekimą įvairiomis kelionių kryptimis. Įmonė vadovaujasi patikimumo, kokybės, tikslumo ir aplinkosaugos principais, leidžiančiais pasiūlyti platų ir kokybišką paslaugų spektrą. Moderniuose „TT-Line" keltuose įrengtos erdvios ir komfortiškos kajutės, keleiviai kviečiami apsipirkti „Sea & Save" parduotuvėje, mėgautis gardžiausiais restorano patiekalais ir gėrimais, atsipalaiduoti bare, įvertinti saunos ar sūkurinės vonios privalumus ir mėgautis įspūdingais jūros vaizdais. Pigūs keltų bilietai į Švediją, malonus aptarnavimas ir platus paslaugų spektras – atostogoms, apie kurias seniai svajojote!

 
Keltų į Švediją kainos ir kelionių datos 2020 m.:

Maršrutas: Klaipėda–Treleborgas

Kelionės datos: Nuo 2020-01-05 iki 2020-12-31

Bilietas 1 asmeniui į vieną pusę: Nuo 69 €  (1 asmuo ir automobilis / kemperis (iki 6 m ilgio))
Bilietas 1 asmeniui į abi puses: Nuo 118 €  (1 asmuo ir automobilis / kemperis (iki 6 m ilgio))
Bilietai 2 asmenims į vieną pusę: Nuo 270 € (Ne daugiau kaip 2 asmenys ir automobilis / kemperis (iki 6 m ilgio) 1 kajutė)
Bilietai 4 asmenims į vieną pusę: Nuo 328 € (Ne daugiau kaip 4 asmenys ir automobilis / kemperis (iki 6 m ilgio) 1 kajutė)

Keltai iš Lietuvos į Švediją – kelionės informacija:

Kelionės datos: nuo 2020-01-05 iki 2020-12-31
Kelionė Klaipėda–Treleborgas komforto klasės keltais „Tom Sawyer“ / „Huckleberry Finn“ arba „Robin Hood“.
Bilieto kaina nurodyta vienam asmeniui be 3 EUR aplinkosaugos mokesčio. Į kainą įskaičiuotas automobilis/kemperis iki 6 m ilgio. Papildomo keleivio kaina 5 EUR
Priemoka už viršytą automobilio ilgį – 10 € už metrą.
Galima rezervuoti  „Flex“ arba „Smart“ tipo bilietus, kuriems taikomos atitinkamos tarifų sąlygos.
Kviečiame pasinaudoti specialiomis atgalinio bilieto nuolaidomis ir vienu metu rezervuoti bilietus į abi puses (taikomos „Smart“ tarifo sąlygos).
Daugiau nei 1 keleivis? Užsisakykite kelionės bilietus 2 ar 4 keleiviams + automobilis + kajutė ypatingomis kainomis ir sutaupykite (taikomos „Smart“ tarifo sąlygos)!
Keltų bilietai į Švediją rezervuojami, jei yra laisvų vietų. Nuolaida suteikiama, jei bilietui į abi puses taikomas tas pats tarifas.
Apmokėjimas atliekamas rezervacijos metu.

Dėmesio:
   - Tikslesnės išvykimo datos ir laiko teirautis agentūroje.
   - Maršruto operatorius pasilieka teisę keisti tvarkaraštį.

Kelto bilieto užklausa >>>>

Norėdami užsisakyti kelto bielietą ar gauti Išsamesnės informacijos susisiekite su mumis:
Mob. +370 600 27067
el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.